Karpatská 5,
040 01 Košice
tel./fax: 055 625 58 56,
tel.: 055 625 58 63, 055 625 19 93

Nachádzate se na: » Aktuality

Aktuality

Noc výskumníkov 2017

Aj tento rok sme sa zúčastnili vydarenej akcie Noc výskumníkov 2017, ktorá si za cieľ kladie priblížiť návštevníkom prácu výskumných pracovníkov z najrôznejších vedeckých oblastí. Naši doktorandi na čele s Máriou Ďurkovskou nemohli chýbať a zvedavcom čo-to poodhalili z histórie a psychológie.

 


Každý kto sa pristavil pri našom stánku „Zachráň sa vedomosťami", mal možnosť vyskúšať si, aké to je uniknúť z Escape room, a to vďaka svojej šikovnosti a bystrému umu. „Ešte večer po 19. hodine sme mali toľko záujemcov, že sme doslova museli zaviesť poradové čísla,“ informovala nás Mária Ďurkovská. Tí, ktorí čakali si medzi tým mohli krátiť čas testovaním svojej pamäte, pozornosti či logického myslenia. Na svoje si prišli deti, ale rovnako ich rodičia.

 

O úspechu nášho stánku svedčí i počet detí, ktorí z Escape room unikli. Bolo ich celkom 180! Desiatky ďalších detí ai dospelákov sa pri stánku pristavovali a testovali. My sme za ozaj veľký záujem veľmi vďační a veríme, že sa na tejto jedinečnej akcii stretneme aj o rok.

Viac fotiek nájdete vo fotogálerii.

 

O našej účasti sa zmienili aj tu: http://www.sav.sk/index.php?doc=services-news&source_no=20&news_no=7157

 

 

 

 

<< Go back to the previous page

Internetový časopis - Človek a spoločnosť

čítať

Ročník 21, Rok 2018, 1

  • The relationship between self-esteem, aggression and poverty
  • Attachment styles: A motivational framework of personality dispositions in selection and counseling